Nový pořad s Danou Morávkovou nasadila TV Barrandov na páteční večery.

Nový pořad s Danou Morávkovou nasadila TV Barrandov na páteční večery. Foto: TV Barrandov

Dana Morávková bude mít vlastní pořad na TV Barrandov

PRAHA – 15. února 2018

Herečka Dana Morávková míří na obrazovky do televize Barrandov. V pátek 16. února se poprvé představí coby moderátorka nového formátu. Diskuzní pořad s názvem Tenký led Dany Morávkové slibuje kontroverzní témata, která hýbou českou společností, i příběhy obyčejného života, při nichž budou zpovídáni hrdinové všedních dní, ale i celebrity, které diváci znají z televizních obrazovek.

Nový pořad by se měl dotýkat témat, o kterých se ve společnosti příliš nemluví – například jak se žije na vozíku, jak se vyrovnat s tím, když má vaše dítě rakovinu, anebo jakou moc má bulvár.

„Moc bych si přála, aby to byl pořad hlavně lidský, aby pomáhal a abychom díky našim hostům byli hrdí na to, že jsme Češi, že jsme šikovní,“ říká herečka, která také prozradila, že ji role moderátorky velmi baví. „Užívám si to, ale nejsem investigativní novinářka. Jsem prostě herečka, která se pasuje s rolí moderátorky. Těší mě, když se mi lidé otevřou, a zaplať pánbůh se mi otvírají. Strašně bych si přála, aby tento pocit měli i lidé doma u televizních obrazovek. Aby se dozvěděli něco, co se třeba nikde jinde nedozvědí.“

„Jsem velmi rád, že paní Morávková přijala moji nabídku. Naše televizní Skupina Barrandov s ní spolupracuje již dlouhodobě a divácky je velmi oblíbená. Navíc je to velká profesionálka, takže jsem přesvědčen, že i tento nový formát zaznamená u diváků velký úspěch,“ řekl generální ředitel Skupiny Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

Nový formát s Danou Morávkovou bude TV Barrandov vysílat pravidelně každý pátek večer v hlavním vysílacím čase od 20:15.